Treści dla osób pełnoletnich.


Warsztaty fotografii artystycznej – Wiele dróg jedna pasja

Treści dla osób pełnoletnich.

Lato to dla wielu z nas czas wakacji i urlopu. Gdy jest się czynnym, pełnym pasji człowiekiem nie można tego zmarnować! Spędźcie go w miejscu, w którym stanął czas, z dala od zgiełku miasta, w magicznym miejscu, wśród ludzi podobnych sobie, oddając się czynnie swojej pasji – Fotografii.

W pełnym klimatu miejscu – w starym zespole pałacowo-parkowym – z myślą o ludziach poszukujących alternatywy spędzania czasu w zatłoczonych hotelach, powstają warsztaty o różnej tematyce, różnym stopniu zaawansowania.

Organizatorzy mają za sobą wiele udanych edycji, o czym można przeczytać w referencjach, a dowodem na to jest imponująca galeria owoców – zdjęć, które powstały na warsztatach pod okiem prowadzących. Największą popularnością i uznaniem cieszą się intensywne tygodniowe warsztaty „7 fotografów w 7 dni” – uczestnicy poznają każdego dnia odmienne światy, mają możliwość pracowania z wieloma profesjonalnymi modelkami, z doświadczoną wizażystką, oraz z projektantką ubioru.

Naszym zadaniem i celem jest pokazanie Wam Drogi – otwarcie umysłów na własne poszukiwania – otwarcie się na swoją wyobraźnię i rozwinięcie jej podparte zdobytym wspólnie doświadczeniem. Idea warsztatów zrodziła się z przeświadczenia, że każdy Widzi Inaczej, więc pragniemy pomóc Wam odnaleźć Siebie w fotografii.

Warsztaty Fotografii Artystycznej „Wiele dróg – jedna pasja” to jedyne, a już na pewno pierwsze warsztaty fotograficzne (bo naśladowcy się pojawiają…), których organizatorzy z kursów i szkoleń zrobili coś więcej – nasze warsztaty to przede wszystkim twórcze wczasy w niezwykłym miejscu, które właściciele usiłują wrócić do życia po latach dewastacji i które to dzięki właśnie temu podniszczeniu oferują niezwykłe plenery. Tygodniowe warsztaty to aż 7 fotografów w 7 dni!, to możliwość spotkania z twórcami o odmiennym spojrzeniu na fotografię – każdy z nich pracuje inaczej, każdy z nich widzi inaczej ….tak jak i Ty widzisz inaczej.

Nie będziemy Cię namawiać do naśladownictwa – pokażemy Ci wiele dróg, a Ty wybierzesz swoją własną.
Zapraszamy Państwa na cykl letnich warsztatów prowadzonych przez doświadczonych, najciekawszych w Polsce fotografów, przeznaczonych dla ludzi niezwykłych, szukających możliwości kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Zapraszamy na warsztaty tematyczne-weekendowe:

20-22 maja Warsztaty obróbki cyfrowej zdjęć „Kropka nad i”, warsztaty z postprodukcji – Photoshop i Lightroom. Celem warsztatów będzie pokazanie uczestnikom i wykonanie razem z nimi fotografii od początku do końca – czyli zorganizowanie sesji zdjęciowej, a następnie dopracowanie fotografii w programach graficznych – wieloaspektowe rozwinięcie tematu cyfrowej ciemni i fotoedycji.

10-12 czerwca Weekendowe Warsztaty aktu w plenerze z Fetishem, warsztaty w magicznym miejscu pod okiem mistrza aktu, jednego z najbardziej znanych fotografów kobiecego ciała w Polsce – Andrzeja Frankowskiego

8-10 lipca „Taneczne Akty z Veroniq Zafon. Warsztaty akty w studiu”, z dumą zapraszamy na weekendowe warsztaty aktu w studiu, i nie tylko w studiu, pod opieką genialnej Weroniq Zafon (zwyciężczyni Viva Photo Awards 2010) z udziałem jednej z nieziemsko pięknych wygimnastykowanych tańczących modelek.

Oraz na kolonie artystyczne – tygodniowe warsztaty cieszące się ogromnym zainteresowaniem i dobrą sławą „7 fotografów w 7 dni”.

To niezwykle intensywne warsztaty fotograficzne, będące spotkaniem z 7 różnymi twórcami, którzy reprezentują zupełnie odmienne poglądy na fotografię – spotkają się z Wami: praktycy i teoretycy, m.in. absolwent Wyższego Studium Fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej (PWSTFiT), absolwent ASP w Poznaniu Wydział Fotografii Profesjonalnej. Poznacie moc poruszeń w fotografii, nauczycie się tworzyć stylizacje z niczego, zetkniecie się z delikatną materią kobiecego ciała, postaracie się wejrzeć w emocje modelek, uzyskacie wskazówki dotyczące postprodukcji od grafika, przygotujecie się do fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych i wiele, wiele innych…

Najbliższe terminy, na które zapisy już trwają to:

13-20 czerwca „7 fotografów w 7 dni”,
1-8 lipca „7 fotografów w 7 dni”,
16-23 lipca „7 fotografów w 7 dni”.

Więcej informacji o prowadzących, szczegółowe programy etc. na:
www.warsztatywzlodziejewie.pl

Zdjęcia osób prowadzących warsztaty można również podziwiać na stronach galerii zdjęć:
Zapamiętywanie – Marcelina Oczkowska

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


Komentarze

GZ

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz