Zatrzymaj czas… aparatem!

Każdy rodzic z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że dzieci rosną szybko. Czasami może wydawać się, że za szybko! Nim się obejrzymy, z gaworzącego brzdąca zrobi się przedszkolak, a z przedszkolaka uczeń dumnie kroczący z plecakiem do szkoły. Nie możemy nic poradzić na pędzący czas, ale przecież możemy utrwalić najpiękniejsze chwile spędzone z naszymi pociechami.

Zdjęcia dzieci są tymi, do których najchętniej i najczęściej powracamy, sięgając do półki z albumami. To one dostarczają nam najwięcej radości, wzruszeń i wywołują uśmiech na twarzach oglądających. Warto uwieczniać chwile spędzane z dziećmi, bo jest to jedna z najpiękniejszych pamiątek. Ważne wydarzenia często obfitują w tyle emocji, że niektóre szczegóły umykają naszej pamięci. A aparat fotograficzny nie cierpi na tę przypadłość – on „zauważy” każdy detal i każdą drobnostkę. Oglądając zdjęcia, zwłaszcza naszych milusińskich, którzy, jak wiemy, miewają mnóstwo pomysłów i rozpiera je energia, dostrzeżemy niejednokrotnie to, czego nie widzieliśmy na żywo!

Zdjęcia dzieci mają do siebie to, że nie sposób ich zepsuć. Maluchy są tak wdzięcznymi obiektami fotograficznymi, że każde zdjęcie z ich podobizną jest prawdziwą perełką. Wyglądają świetnie, zarówno pozując, jak i „przyłapane” niepostrzeżenie podczas zabawy. Warto zatem uwieczniać każdą chwilę spędzoną z maluchami. Nie tylko ważne uroczystości, ale nawet zwykłe codzienne zabawy, spacery czy odpoczynek w ogrodzie. Świetną pamiątką może być też sesja u profesjonalnego fotografa, który sprawi, że zdjęcia będą wyglądały wprost bajecznie.

Zdjęcia dzieci, oprócz wartości sentymentalnej, mogą stanowić też świetną dekorację – czy to salonu, czy dziecięcego pokoiku. Oprawione w piękne ramki będą niepowtarzalną ozdobą ściany lub komody.

Tak więc nie wahaj się, łap za aparat i uwieczniaj każdą chwilę spędzoną ze swoim dzieckiem. Szkoda marnować tyle okazji do wykonania wspaniałych zdjęć, które po latach będziesz przeglądać z łezką wzruszenia w oku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

REKLAMA


Komentarze

GZ

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz