Warsztaty w krainie WHITE ALICE (nowe)

Alicja Reczek fotografka szerzej znana jako WHITE ALICE, czarodziejka czy też Biała Alicja wychodzi tym razem z niebanalną propozycją tygodniowych warsztatów fotograficznych.

Alicja Reczek fotografka szerzej znana jako WHITE ALICE, czarodziejka czy też Biała Alicja wychodzi tym razem z niebanalną propozycją tygodniowych warsztatów fotograficznych. Jest to świetna propozycja na tegoroczne wakacje dla wszystkich miłośników i miłośniczek fotografii !!! Każdy, kto chciałby przekroczyć bramy Fotograficznej Krainy Czarów powinien wiedzieć, że zaplanowane są w te wakacje dwie edycje:

edycja lipcowa: 3-9.07.2011
edycja sierpniowa: 20-26.08.2011

Zgłosiło się do nas już sporo chętnych z różnych stron Polski. Wszyscy zwarci, gotowi i przepełnieni entuzjazmem na myśl o fotograficznej, wakacyjnej przygodzie. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc z których można skorzystać w lipcu !!! Tak więc serdecznie zapraszamy do rezerwacji 🙂

Kolejną informacją jest to, że wydawnictwo Fabryka Słów (jeden z naszych patronów medialnych) ufunduje nagrody w formie pięknych, publikacji książkowych na pierwszą edycję w lipcu.

O warsztatach:
Letnie Warsztaty fotografii artystycznej odbędą się w malowniczej miejscowości Cierszewo w pobliżu Płocka. To urokliwe plenery usytuowane na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego (woj.mazowieckie) W każdej z edycji wezmą udział trzy fotomodelki o skrajnych typach urody. Wystąpią one w zakresach: portret, fashion, topless i akt. W warsztatach weźmie udział profesjonalna wizażystka/stylistka. Wykłady na temat prawa autorskiego poprowadzi prawnik. Przez cały czas trwania warsztatów będzie kręcony pamiątkowy film backstage. Oprócz rozbudowanego, kreatywnego programu warsztaty odwiedzą niezwykli goście specjalni ze świata kultury i sztuki. Uczestnicy będą mieli możliwość fotografowania modelek w różnych kostiumach i stylizacjach. Swoich kreacji użyczy na warsztaty projektantka. Zaplanowanych jest bardzo wiele unikalnych atrakcji takich jak:

  • spływ kajakowy doliną rzeki Skrwy !!!
  • zwiedzanie nadwiślańskiego muzeum-skansenu
  • zdjęcia fotomodelek na koniach
  • wiejskie-wieczorne grille

Celem tygodniowych, letnich warsztatów jest połączenie wiedzy teoretycznej z  praktyką i czynnym wypoczynkiem. Atrakcyjny, niebanalny program, wspaniali ludzie oraz cały klimat warsztatów, sprawiają, że nie sposób porównać ich z typowymi warsztatami fotograficznymi.

Zapraszamy na oficjalną stronę: www.warsztatyfoto.eu

kontakt: foto@alicjareczek.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

REKLAMA


Komentarze

GZ

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz