CZAROWNE WARSZTATY White Alice – ostatnie wolne miejsca

Ostatnie, wolne miejsca na SIERPIEŃ 2012!

‘CZAROWNE WARSZTATY’ White Alice
Uwaga !!! Ostatnie, wolne miejsca na SIERPIEŃ 2012 !!!

…To wyjątkowa propozycja warsztatów skierowana do wszystkich Miłośników Fotografii na tegoroczne Wakacje. Alicja Reczek fotografka szerzej znana jako WHITE ALICE, wychodzi z niebanalną propozycją autorskich warsztatów fotograficznych.

Celem warsztatów jest połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką i czynnym wypoczynkiem. Jest to przedsięwzięcie jedyne w swoim rodzaju. Intrygujący, wciągający klimat. Merytoryczny, rozbudowany program. Wyjątkowi goście ze świata kultury i sztuki, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i pasją. Piękne, profesjonalne modelki. Zapierające dech w piersiach scenerie. Magiczne wizaże i stylizacje. Przesympatyczna i ciepła atmosfera. Wszystko to tworzy ‘alchemiczną i spójną mieszankę’ która zadziała niezwykle skutecznie, jeśli odważycie się jej spróbować 🙂

‘Czarowne Warsztaty’ propagują ideę Wielkiego Twórczego Spotkania. Jest to prawdziwa gratka dla pasjonatów. Każdy z uczestników oprócz wiedzy i owocnego materiału ma szansę przywieść ze sobą wenę i moc inspiracji. To świetna propozycja na tegoroczne wakacje. Przekona się o tym każdy, kto zdecyduje się odwiedzić fotograficzną ‘Krainę Czarów’.

Mimo iż oficjalna rekrutacja ruszyła całkiem niedawno, to lista uczestników błyskawicznie się zapełnia. Zakończyła się już rekrutacja na edycję lipcową. Do dyspozycji są ostatnie, wolne miejsca na EDYCJĘ SIERPNIOWĄ: 6-12.08.2012

Wszystkie informacje znajdują się na stronie:
www.warsztatyfoto.eu

Facebook:
www.facebook.com/pages/Warsztaty-Fotografii-Artystycznej-WHITE-ALICE/131264216946129

Warsztaty będą trwały cały TYDZIEŃ i odbędą się na Mazowszu. Uczestnicy spędzą czas w pięknym miejscu. Ośrodek położony jest przy lesie i nad jeziorem. Ponadto zagwarantowany jest:

  • unikatowy i rozbudowany program
  • piękne i oryginalne fotomodelki (4 piękne panie:)
  • zapierające dech w piersiach plenery
  • magiczne kreacje, wizaże oraz stylizacje
  • klimatyczne grille i gwieździste noce 😉
  • ciekawi goście specjalni ze świata kultury i sztuki
  • wyjątkowe atrakcje m.in. wycieczka do zabytkowej stadniny konnej połączona z sesją fot.

Wszystkich Śmiałków przepełnionych pasją i żądnych wrażeń
zapraszamy do fotograficznej KRAINY CZARÓW : )

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

REKLAMA


Komentarze

GZ

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz